Nasz zespół

Krzysztof Wiśniewski

Wspólnik

Od 20 lat związany z branżą hotelarską, obecnie współzałożyciel firmy WIK Capital specjalizującej się kompleksowym przeprowadzaniem procesów inwestycyjnych hoteli w modelu Condo oraz zarządzaniu obiektami hotelowymi.

więcej mniej

Będąc współzałożycielem i udziałowcem spółek Invest Nosalowy Dwór Sp. z o.o. oraz Nosalowy Dwór Sp. z o.o. w latach 2011-2014, był pomysłodawcą i prekursorem nowych produktów na rynku podhalańskim zarówno w sektorze apartamentów Condo, jak i hotelarskim. Na moment wyjścia z grupy Nosalowy Dwór, jego spółki w pełni zrealizowały dwie duże inwestycje, Rezydencja Nosalowy Dwór I (5*) oraz Rezydencja Nosalowy Dwór II (5*), sprzedając 100% apartamentów w systemie Condo, a także przygotowały plan rozbudowy 5 gwiazdkowego hotelu Art & SPA. Łącznie grupa zarządzała pięcioma obiektami w standardzie 3* - 5*.

W latach 2009-2011 pełnił funkcję Prezesa Zarządu oraz Dyrektora Generalnego Zdrojowa Hotels Sp. z o.o., największym w Polsce holdingu spółek inwestujących w hotele i zarządzających w systemie condo. Aktywnie uczestniczył zarówno w sprzedaży usług hotelowych jak i sprzedaży apartamentów.

Hotele, którymi kierował były doceniane i uzyskały szereg prestiżowych nagród m.in:
Marine Hotel (5*) był jedynym centrum pobytowym rekomendowanym przez UEFA w województwie zachodniopomorskim dla drużyn pod kątem EURO 2012, wynikiem tego był pobyt Drużyny Duńskiej;

W latach 2012-2013 nagrody Profit Hotels Awards, między innymi: I miejsce w kategorii Hotel Biznesowy, I miejsce Hotel SPA, I miejsce w kategorii Hotel 4* i 5*.

Szereg nagród i wyróżnień z całej branży dla resortu Nosalowy Dwór w latach 2011 - 2014, w tym również z czołowych, międzynarodowych portali rezerwacyjnych za bardzo dobrą jakość świadczonych usług.

Absolwent Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu.

Aleksander Kupcewicz

Wspólnik

Jeden z pierwszych pracowników największego w Polsce Holdingu Spółek inwestujących w Hotele i zarządzających w Systemie Condo - Zdrojowa Invest & Hotels. Był związany ze Zdrojową Invest od marca 2007 roku do października 2011. W holdingu pełnił funkcję Dyrektora Marketingu grupy, aktywnie angażował się w działania sprzedażowe usług hotelowych jak i sprzedaży apartamentów.

więcej mniej

W czasie swojej pracy uczestniczył w sprzedaży ponad 450 apartamentów dzięki czemu Zdrojowa Invest stała się największym deweloperem apartamentów wakacyjnych (second home) w Polsce i siecią condo hoteli.

Od listopada 2011 do grudnia 2014 pełnił funkcję Wice Prezesa Zarządu w spółce Invest Nosalowy Dwór Sp. z o.o. oraz Dyrektora Marketingu Grupy Nosalowy Dwór.

Odpowiedzialny bezpośrednio za sukces sprzedaży projektów condo-hotelowych, tj. Rezydencja Nosalowy Dwór Etap I (sprzedaż 158 jednostek condo w czasie 9 miesięcy) oraz Rezydencja Nosalowy Dwór Etap II (sprzedaż 100 jednostek condo w czasie 6 miesięcy).

Twórca strategii reklamowej i wizerunku marki Nosalowy Dwór.

Finalista prestiżowego konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2014 – jako pierwsza osoba z branży hotelarskiej w pięcioletniej historii konkursu.

Studiował informatykę w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując dla firm branży informatycznej i szkoleniowej w kraju i za granicą.

Cezary Tur

Dyrektor ds. rozwoju

Związany jest z branżą hotelarską od ponad 15stu lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał zaczynając od pracy na stanowiskach szeregowych w dziale Front Office, po stanowiska kierownicze i dyrektorskie w Dziale Sprzedaży oraz Dziale Operacyjnym.

więcej mniej

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego kierunku Zarządzanie w Turystyce swoje kompetencje pogłębiał zarówno w hotelach w Polsce jak i zagranicą.

Pracował dla znanych sieci takich jak: Radisson Blu - Kierownik Sprzedaży, Hampton by Hilton - Dyrektor Generalny, jak i w hotelach inwestorów prywatnych funkcjonujących w systemie condo: Zdrojowa Hotels - Dyrektor Sprzedaży, czy Nosalowy Dwór - Dyrektor Operacyjny / Zastępca Dyrektora Generalnego.

Wielokrotnie brał udział w międzynarodowych targach turystycznych takich jak np. ITB Berlin, WTM Londyn, czy IBTM Barcelona nawiązując szereg kluczowych kontaktów, które istotnie wpłynęły na rozwój hoteli które reprezentował.

Dodatkowo liczne ukończone szkolenia branżowe oraz wieloletnia praktyka w zarządzaniu hotelami, zaowocowały prawidłowym funkcjonowaniem obiektów i optymalizacją ich kosztów.

Marcin Lankosz

Dyrektor Sprzedaży

Fundamenty swojego doświadczenia zawodowego zdobywał przez prawie 5 lat w jednej z największych na świecie sieci hotelowych - ACCOR Hotels, począwszy od Działu Front Office, poprzez Dział Rezerwacji oraz Dział Marketingu. W kolejnych latach poszerzał swoją wiedzę w Dziale Sprzedaży i Marketingu grupy hoteli 3* i 4* należących do inwestora prywatnego. Karierę swoją kontynuował następnie w Dziale Sprzedaży i MICE największego Resortu hotelowego na Podhalu - Nosalowy Dwór Resort & SPA w skład którego wchodzi 5 obiektów o standardzie 3*, 4* oraz 5* jako Kierownik ds. Kluczowych Klientów. Współtworząc sukces sprzedażowy Nosalowy Dwór Resort & SPA m.in. utorował drogę korporacyjnemu biznesowi zagranicznemu ukazując region, Zakopane i Resort jako atrakcyjna destynacja dla segmentu MICE zdolna konkurować, i wygrywająca z topowymi lokalizacjami w Europie.

więcej mniej

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie, z hotelarstwem związany nieprzerwanie od 12 lat.

Kwalifikacje swoje pogłębiał także poprzez liczne szkolenia sprzedażowe, negocjacyjne oraz revenue & managementu, jak również w czasie realizacji wielu wydarzeń w segmencie MICE zarówno dla Klientów krajowych jak i zagranicznych.

Biorąc czynny udział w Międzynarodowych Targach Turystycznych i MICE takich jak m.in. IBTM World Barcelona, SITV Colmar, IMEX Frankfurt czy ATM Dubai, aktywne pozyskiwał Klientów międzynarodowych i nawiązywał nowe relacje biznesowe przyczyniając się tym samym do pogłębienia i zacieśnienia współpracy korporacyjnej poza rodzimym rynkiem.

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl