Apartamenty inwestycyjne


Apartamenty typu condo, to rozwiązanie które pozwala przede wszystkim zarabiać, oferując jednocześnie możliwość wypoczynku. Znajdują się zazwyczaj w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych jak i w dużych aglomeracjach miejskich, w tym przypadku z nastawieniem na obsługę rynku biznesowego. Decydując się na zakup takiego apartamentu, klient w szczególności zarabia na stałym najmie lokalu uzyskując gwarantowaną stopę zwrotu. Ponadto zyskiem dla klienta jest wzrost wartości nieruchomości. Niejednokrotnie, opcjonalnie Właściciel decyduje się na tzw. pobyt właścicielski, wykorzystując apartament podczas urlopu wypoczynkowego.

Apartamenty inwestycyjne, które oferujemy, znajdują się w wielu lokalizacjach - między innymi w Warszawie. Nie brakuje również obiektów w typowo turystycznych destynacjach - nad morzem czy w górach. Apartamenty pod wynajem z naszej oferty, znajdują się zarówno w obiektach istniejących, posiadające historię obłożenia hotelu, jak również w planowanych inwestycjach czy dopiero powstających.

Zalety inwestycji

Jedną z podstawowych zalet apartamentów inwestycyjnych jest mnogość opcji, jakie za sobą niosą. Osoba lub spółka, która zdecyduje się na zakup apartamentu na własność, może bowiem zarówno zarabiać na jego wynajmie, jak i korzystać z niego dla własnych potrzeb o ile przewidziana jest taka możliwość.

Apartamenty, które oferujemy, to nowoczesne, doskonale wyposażone i stylowe pokoje, które mieszczą się w obiektach o najwyższym standardzie. Posiadają więc wszystko to, czego może oczekiwać wymagający najemca. Funkcjonalne wnętrza obiektów, wszelkie udogodnienia oraz stylowy i elegancki wygląd pomieszczeń sprawiają, że cieszą się one zainteresowaniem osób szukających wysokiej klasy noclegów.

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl