Vista Hotel&SpaOlsztyn

Modny punkt na mapie Olsztyna

Model biznesowy

  • Zysk 7% rocznie
  • 144 NOWOCZESNE APARTAMENTY o powierzchniach od 32,9 m2 do 71 m2
  • 15-LETNIA UMOWA NAJMU z operatorem
  • DOSKONAŁA lokalizacja - 1 h od portu lotniczego Mazury Olsztyn
  • UNIKALNA lokalizacja przy najpiękniejszej plaży miejskiej w Polsce

 

stopa zwrotu

7%

umowa najmu

15lat

od Lotniska Mazury Olsztyn

1h

ilość apartamentów

144

O Inwestycji

Vista Hotel&Spa w Olsztynie to nowoczesny czterogwiazdkowy hotel w systemie condo, który powstaje pośród malowniczej natury w stolicy Warmii i Mazur. Położony nad największym akwenem w Olsztynie - jeziorem Ukiel, pozwoli cieszyć się nadjeziorną aurą w środku miasta.

Idealne warunki do żeglugi, kajakarstwa, windsurfingu, kitesurfingu, flyboardingu oraz innych sportów wodnych. Najnowocześniejsze na Warmii i Mazurach Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel, które zapewnia: sprzęt wodny, boiska do koszykówki i siatkówki plażowej, halę do siatkówki plażowej, sale do squasha. Zimową aurą przyciąga miłośników łyżew, nart i bojerów.

Hotel oferuje przestronne studia, jedno- i dwupokojowe mieszania zaprojektowane tak, aby stworzyć wygodny i przyjazny klimat, który sprosta wymaganiom gości zatrzymujących się na dłużej.
Miejsca idealne dla osób podróżujących służbowo, którzy opuszczając swój dom, chcąc również na wakacjach poczuć się tak dobrze jak w domu.

Vista Hotel&Spa to kwintesencja skandynawskiego stylu i słonecznej mariny. Jasna kolorystyka w połączeniu z elementami w kolorze drewna sprawiają, że kompleks prezentuje się luksusowo, a zarazem naturalnie. Szklane balustrady i liczne przeszklenia zapewniają widok na piękną panoramę jeziora. Eleganckie wnętrza wpisują się w krajobraz nowoczesnej plaży miejskiej. Wyjątkowa architektura jest połączeniem szlachetnych materiałów i innowacyjnej technologii. Wszystkie lokale z aneksem kuchennym i klimatyzacją w standardzie. Pokoje z balkonami lub tarasami. Prywatne jacuzzi w wybranych apartamentach. Większość pokoi z widokiem na jezioro.

Komfortowa i funkcjonalna infrastruktura. Przeszklona restauracja„La Vista" z widokiem na jezioro Klimatyczny taras Sauna na dachu. Elegancka sala konferencyjna na 300 osób. Strefa SPA z odnową biologiczną i zabiegami relaksacyjnymi.

Infrastruktura

restauracja

Restauracje i bar

web-corner

Komfortowe udogodnienia

sala-konferencyjna

Sale konferencyjne

fitnass

Fitness

Galeria zdjęć

 

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl