Inwestycja w nieruchomości Condo Hotel
Staybridge Suites®
Warszawa - UrsynówWarszawa, Ursynów

InterContinental Hotels Group

Jedna z trzech największych sieci hotelowych na świecie

Model biznesowy

  • Zysk 7% rocznie
  • 194 APARTAMENTY inwestycyjne o powierzchniach
    od 24 m2 do 40 m2
  • 20-LETNIA UMOWA NAJMU z operatorem, z możliwością przedłużenia o kolejne 5 lat
  • DOSKONAŁA WARSZAWSKA lokalizacja - 15 min. od Lotniska Chopin
  • DOŚWIADCZONY operator Condo Hoteli

 

stopa zwrotu

7%

umowa najmu

20lat

od Lotniska Chopin

15min.

ilość apartamentów

194

O Inwestycji

Staybridge Suites® Warszawa Ursynów – pierwszy hotel Staybridge Suites w Polsce. Ósma nieruchomość tej marki w Europie.
194-pokojowy hotel, którego otwarcie zaplanowane jest na początku 2021 roku. Jest idealnym wyborem dla podróżujących służbowo planujących dłuższy pobyt w mieście, bliska lokalizacja Lotniska Chopina, oddalonego o 15 minut jazdy samochodem oraz, dodatkowo, bliskość popularnych atrakcji turystycznych, takich jak Las Kabacki, Zespół pałacowo-parkowy w Natolinie oraz słynny Tor wyścigów konnych Służewiec będą niewątpliwą atrakcją dla tych którzy poza domem chcą czuć się jak w domu.

Hotel oferuje przestronne studia, jedno- i dwupokojowe mieszania zaprojektowane tak, aby stworzyć wygodny i przyjazny klimat, który sprosta wymaganiom gości zatrzymujących się na dłużej.
Miejsca idealne dla osób podróżujących służbowo, którzy opuszczając swój dom, chcąc również na wakacjach poczuć się tak dobrze jak w domu.

Staybridge Suites® Warszawa Ursynów posiada wiele rozwiązań zaprojektowanych z myślą poczucia komfortu i wygody, między innymi osobne miejsca do pracy z bezpłatnym WiFi dostępnym na terenie całego hotelu, czynne całą dobę Bussiness Center umożliwiającym pracę czy spotkania biznesowe w dowolnie wybranym momencie. Dodatkowe udogodnienia to siłownia, pralnia i sklepik czynny 24h siedem dni tygodniu.

Infrastruktura

restauracja

Restauracje i bar

web-corner

Komfortowe udogodnienia

sala-konferencyjna

Sale konferencyjne

fitnass

Fitness

Apartamenty Condo pod inwestycję

Condo hotel na terenie Warszawy to doskonała alternatywa dla mieszkań pod wynajem oraz konkurencja dla tradycyjnych rozwiązań noclegowych i turystycznych. Choć ten typ nieruchomości pojawił się na rynku dość niedawno, to od kilku ostatnich lat przeżywa intensywny rozwój, czego dowodem są nieustannie budowane coraz to nowsze obiekty inwestycyjne. Stanowi on znakomite połączenie narzędzia inwestycyjnego oraz własności nieruchomości, które umożliwiają ulokowanie kapitału i coroczne czerpanie regularnych zysków. W WIK Capital naszym klientom oferujemy specjalistyczne i kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu nabywania i zarządzania apartamentami.
Inwestycja w nieruchomości w Warszawie umożliwia nabycie jednego z apartamentów, który jest częścią luksusowego i nowo wybudowanego hotelu, oferującego pełen zakres profesjonalnych usług. Obiekty stworzone pod inwestycje umożliwiają dużej liczbie inwestorów zakup konkretnych lokali, posiadających status użytkowy, z których wynajmu następnie czerpią zysk. W przypadku systemu condo stopa zwrotu oscyluje w granicach 7% w skali 12 miesięcy. Tak atrakcyjna i wysoka stopa zwrotu sprawiła, że systemy condo z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.
wc55
wc56

Condo hotel w Warszawie - alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań noclegowych

Apartamenty inwestycyjne na terenie Warszawy znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach i zostały wykonane w wysokim standardzie. W momencie przekazania są w pełni wykończone oraz umeblowane. W przypadku hoteli wykończenie i wyposażenie lokali jest zgodne ze standardami, panującymi w danym obiekcie. Systemy condo dostępne są w szerokiej gamie metrażowej - powierzchnie najmniejszych apartamentów zaczynają się już od 24 metrów kwadratowych, podczas gdy największe z nich mogą osiągać nawet dwukrotnie więcej.

Nieruchomości inwestycyjne na terenie Warszawy

Firma WIK Capital – Warszawa oferuje swoim klientom profesjonalne doradztwo inwestycyjne z zakresu nieruchomości. Nieustannie dokonujemy szczegółowych analiz rynku, aby móc zaproponować Ci rentowne oraz atrakcyjnie zlokalizowane inwestycje, które cieszą się renomą i popularnością. Profesjonalne i kompleksowe wsparcie obejmuje formatowanie obiektu, marketing sprzedażowy, realizację przedsprzedaży, określenie sprecyzowanej ceny za m2, pełną komercjalizację pierwotną oraz profesjonalne zarządzanie operacyjne.
Inwestycja w nieruchomości w Warszawie z WIK Capital to bezpieczny i pewny sposób na ulokowanie kapitału i zapewnienie sobie finansowego zabezpieczenia na przyszłość. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze właściwego apartamentu, porównując ceny i standardy dostępnych możliwości, aby finalnie zaproponować Ci najkorzystniejsze warunki inwestycyjne. Co więcej, nasi klienci mają możliwość skorzystania z usług obejmujących pozyskiwanie funduszy, w tym także z profesjonalnej analizy finansowej. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Galeria zdjęć

Apartament

 

Geolokalizacja

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl