Inwestycja apartamenty Condo Hotel w górach
Lake Hill Resort & Spa ****
Sosnówka, k. KarpaczaSosnówka, k. Karpacza

Inwestycja w sercu Karkonoszy, z bezpośrednim widokiem na jezioro

Model biznesowy

  • Zysk 8% rocznie
  • KOSZTY EKSPLOATACYJNE po stronie Operatora
  • Każdy lokal jest wykończony, wyposażony, Z WŁASNĄ KSIĘGĄ WIECZYSTĄ
  • 10-LETNIA UMOWA NAJMU z operatorem, z możliwością przedłużenia o kolejne 10 lat
  • Możliwość POBYTU WŁAŚCICIELSKIEGO
  • LOKALE 1 pokojowe od 24 m², 2 pokojowe od 34 m² oraz 3 pokojowe od 50 m² (łącznie 173)
  • Obiekt w STANDARDZIE 4*

 

stopa zwrotu

8%

umowa najmu

10lat

doświadczenie operatora

30lat

ilość apartamentów

173

O Inwestycji

LAKE HILL Resort & SPA to kompleks wypoczynkowy, który będzie zlokalizowany bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Sosnówka w otoczeniu gór Karkonoszy. Obiekt utrzymany w standardzie 4*, składać będzie się ze 173 apartamentów, rozmieszczonych w dwóch, połączonych ze sobą budynkach.
Proponowane apartamenty 1 pokojowe od 25 m² i 2 pokojowe od 35 m², w większości posiadające widok na jezioro oraz szczyty Karkonoszy. Każdy apartament posiadać będzie ogródek, balkon lub taras.
W obiekcie znajdować się będą baseny, wewnętrzny i zewnętrzny, strefa Wellness & Spa, oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne. Restauracja z tarasem oraz panoramicznym widokiem na taflę jeziora, zaserwuje specjały kuchni regionalnej oraz międzynarodowej.
Okolica obiektu gwarantuje wiele rozrywki dla wielbicieli sportów zimowych, wodnych, a także pieszych spacerów oraz wycieczek rowerowych. Lokalizacja oraz infrastruktura kompleksu doskonale odpowiadają potrzebom gości z Polski, Niemiec oraz Czech.

ATRAKCJE OKOLICY:
· Jezioro Sosnówka o powierzchni 140 ha,
· 285 wyciągów i 210 km tras narciarskich po stronie Polskiej i Czeskiej,
· 22 zamki i pałace,
· 19 szlaków turystycznych,
· 2 wodospady
· Karkonoski Park Narodowy,
· Termy Cieplickie

Infrastruktura

lobby

Reprezentacyjny hol

basen

Baseny, termy, jacuzzi

sauna

Sauny parowe i suche

restauracja

Restauracje i bar

spa

SPA

sala-zabaw

Bawialnie dla dzieci

sala-konferencyjna

Sale konferencyjne

fitnass

Fitness

Inwestycje w apartamenty w górach – wymarzony sposób na dochód pasywny oraz odpoczynek!

Wynajem nieruchomości to stosunkowo ryzykowna forma angażowania kapitału. Wielu uznaje, że lepiej pozostać przy niskooprocentowanej, bezpiecznej lokacie bankowej. W przypadku inwestycji w apartamenty sytuacja jednak jest zgoła odmienna – z reguły nie ponosimy w tym przypadku odpowiedzialności ani za znalezienie najemcy, ani też za bezpośrednie utrzymanie obiektu. Angażowanie kapitału w aparthotele i condohotele to nowoczesna forma lokowania kapitału, która cechuje się wieloma zaletami. Przedstawiany w tym miejscu projekt condo hotelu w Szklarskiej Porębie to innowacyjna możliwość ulokowania kapitału, który nie tylko będzie procentować, ale także zapewni możliwość odpoczynku we własnym zakresie!
Czym charakteryzuje się inwestycja w apartamenty w górach w Karpaczu? Czterogwiazdkowy projekt „Lake Hill Resort & SPA ****” to skierowana dla inwestorów propozycja partycypacji przy projekcie hotelarskim zgodnie z nowoczesnym modelem biznesowym, charakterystycznym dla aparthoteli. Model biznesowy opiera się może wygenerować 8% zysków rocznie zgodnie z umową, która podpisywana jest na okres 10 lat z możliwością jej przedłużenia na kolejne dziesięć lat. Co ważne, każdy lokal wchodzący w skład ekskluzywnego, czterogwiazdkowego projektu, posiada własną, wyodrębnioną księgę wieczystą. W praktyce oznacza to pewność i bezpieczeństwo dla inwestora. W zamian za zakup lokalu, otrzymuje się gwarancję ww. zysków (8% rocznie), natomiast wszelkie kwestie dotyczące zarządzania nieruchomością spoczywają już nie na inwestorze, lecz drugiej stronie transakcji, czyli wyspecjalizowanej w zarządzaniu aparthotelami spółce, posiadającej ponad 30 lat doświadczenia na tym rynku.
wc57
wc58

Condo hotel – Szklarska Poręba. Perspektywy inwestycyjne i wypoczynkowe

Apartamenty inwestycyjne w górach, w Karpaczu, to nie tylko możliwość intratnego pomnożenia kapitału, ale także partycypacji przy ekskluzywnym projekcie, który stworzony został z myślą o zapewnieniu największego komfortu i satysfakcji zarówno klientom polskim, jak i czeskim oraz niemieckim. W związku z tym projekt condo hotelu w Szklarskiej Porębie cechuje się posiadaniem najwyższych standardów: zewnętrznego i wewnętrznego basenu (z termami i wieloma jacuzzi), reprezentacyjnego, luksusowego holu, strefy Wellness & Spa, bawialni dla dzieci, profesjonalnego zaplecza konferencyjnego, restauracji z wybitnymi szefami kuchni, serwującymi dania z całego świata, z tarasem z widokiem na przepiękną taflę jeziora Sosnówka. W ramach omawianego projektu wszystkie lokale (1-pokojowe od 24 mkw, 2-pokojowe od 34 mkw i 3-pokojowe od 50 mkw) charakteryzują się awangardowo-modernistycznym designem, zapewniającym gościom największą swobodę i luksusowy wypoczynek.
W przypadku rynku nieruchomości jednym z najważniejszych czynników, które bezpośrednio przekładają się na powodzenie lub niepowodzenie projektu, jest lokalizacja. Nikomu, kto był już w Szklarskiej Porębie, nie trzeba przedstawiać licznych walorów tego miejsca – hotel funkcjonujący w tej miejscowości przyciągać będzie zarówno klientów biznesowych, jak i turystów łakomych poznania przepięknych okolic, widoków i atrakcji. Projekt apartamentów inwestycyjnych w Karpaczu zlokalizowany jest bezpośrednio obok jeziora Sosnówka (140ha), charakteryzującego się kryształowo czystą wodą (formalnie jezioro jest sklasyfikowane też jako zbiornik wody pitnej). Jedną z zalet projektu jest atrakcyjna okolica, która obejmuje aż 22 zamki i pałace znajdujące się w pobliżu, 19 atrakcyjnych szlaków turystycznych, dwa wodospady, obszar Karkonoskiego Parku Narodowego i Termy Cieplickie. Także zimą teren jest niezwykle przyciągający – w pobliżu znajduje się bowiem łącznie 210 kilometrów tras narciarskich (na terenie Polski i Czech)! Wobec tego już teraz zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tego niepowtarzalnego projektu inwestycyjnego, opartego na zasadzie obopólnych korzyści!

Galeria zdjęć

Apartament

Geolokalizacja

Warszawa
Centralna

samochód - 15 min
kolej - 21 min

Lotnisko
Chopina

samochód - 15 min
kolej - 30 min

Droga
S8

5 min

Droga
S2

9 min

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl