Inwestycje w CondoHotel w Polsce
- sprzedaż apartamentów hotelowych

Staybridge Suites®

Warszawa Ursynów

194 apartamentów inwestycyjnych o powierzchniach od 24 m² do 40 m²
  • Profesjonalny OPERATOR
  • WIELOLETNIA umowa dzierżawy
  • Doskonała LOKALIZACJA
  • Idealny dla PODRÓŻUJĄCYCH SŁUŻBOWO
  • 175 MIEJSC PARKINGOWYCH

Poznaj szczegóły
WIK Capital to firma prowadząca sprzedaż apartamentów hotelowych. Wszystkie lokale są oferowane jako inwestycje w systemie condo. Oznacza to, że osoby, które chcą zaangażować się w nabycie wysokiej klasy nieruchomości, mogą stać się właścicielami nowoczesnych i funkcjonalnych apartamentów w jednym z proponowanych hoteli (zarówno tych istniejących, jak i dopiero budowanych). System condo to rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych oraz Europie Zachodniej. Osoby, które decydują się na skorzystanie z tego modelu inwestycyjnego, stają się właścicielami apartamentu w obiekcie hotelowym. Wraz z nabyciem takiej jednostki, przekazują ją w zarządzanie doświadczonemu operatorowi hotelowemu.
Inwestycje w condohotel cieszą się coraz większą popularnością. Wszystkie proponowane przez nas apartamenty hotelowe znajdują się w nowoczesnych i funkcjonalnych budynkach, zlokalizowanych w prestiżowych dzielnicach. Szczególną uwagę przywiązujemy również do potrzeb grupy docelowej, dotyczących między innymi okolicznej infrastruktury. Dzięki temu są to projekty z potencjałem na przyszłość, które dają dużą szansę na relatywnie szybki zwrot z inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi inwestycjami. Szeroka oferta hoteli, zarówno tych już istniejących, jak i tych w trakcie budowy, sprawia, że każdy inwestor może znaleźć apartamenty hotelowe na miarę swoich potrzeb i wymagań.
wc51
wc52

Condo hotel – apartamenty na sprzedaż od WIK Capital

Jako firma realizująca inwestycje hotelarskie w Polsce już od ponad 10 lat, możemy zaoferować doskonałe warunki współpracy. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą zaś w dobraniu najlepiej dopasowanych rozwiązań - tak, aby wybrać jak najbardziej opłacalną opcję. Dwie z naszych aktualnych inwestycji znajdują się w Warszawie. Umiejscowienie obu hoteli sprawia, że stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w stolicy i przyjeżdżających służbowo. Pierwszy z nich to Staybridge Suites, należący do jednej z trzech największych sieci hotelowych na świecie. Mieści się blisko lotniska Chopina (15 minut jazdy samochodem), a także w pobliżu popularnych atrakcji turystycznych, m.in. Lasu Kabackiego, zespołu pałacowo-parkowego w Natolinie.
Jak widać, nasze nowe inwestycje condo w Warszawie to przede wszystkim świetna lokalizacja. Będzie ona ogromnym plusem dla tych osób, którym zależy na bezproblemowym dotarciu do najważniejszych punktów miasta. Wygodne apartamenty, bezpłatne WiFi na terenie całego hotelu, siłownia, pralnia oraz Bussiness Center to najważniejsze udogodnienia, z których skorzystają goście Staybridge Suites. Kolejnym obiektem w Warszawie jest Hotel Ibis Styles zarządzany grupę Orbis – partnera wiodącego operatora Accor Hotels. Położony pomiędzy węzłem Warszawa Zachodnia a węzłem Salomea, będzie doskonałym miejscem dla osób podróżujących w celach biznesowych.

Oferta WIK Capital, czyli wysokiej jakości condo hotele. Inwestuj w to, co najlepsze

Hotel Ibis Styles może zapewnić zysk nawet do 8,7% rocznie. Należy do międzynarodowej marki, posiada świetnie wyposażone lokale, apartamenty, oraz dwupoziomowy parking. Obiekt wyróżnia też się ciekawym, nowoczesnym designem.
Condo hotele z naszej oferty znajdują się też w innych atrakcyjnych lokalizacjach, pozwalających na bliskość z naturą. W szczególności polecamy Lake Hill Resort & Spa. Położony w malowniczej Sosnówce k. Karpacza, nad samym brzegiem jeziora, stanowi wyjątkowo opłacalną formę inwestycji. Jego największe atuty to widok na szczyty Karkonoszy i jezioro, balkony, ogródki lub tarasy przy każdym lokum, basen wewnętrzny i zewnętrzny, strefa Wellness & Spa, a także zaplecze konferencyjne.
Kolejną alternatywną inwestycją condo, która przyciągnie gości szukających kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku i spokoju będzie urządzony w stylu skandynawskim Vista Hotel&Spa w Olsztynie. Podobnie jak w przypadku Warszawy, tak i tutaj liczy się doskonała lokalizacja, stworzona dla osób przyjeżdżających służbowo lub na wakacje. Obiekt mieści się nad jeziorem Ukiel z najpiękniejszą plażą miejską w Polsce. Niedaleko znajduje się również centrum sportowo-rekreacyjne ze sprzętem wodnym, halą do siatkówki, czy salami do squasha. Takie umiejscowienie pozwoli na wakacyjny relaks nawet w środku tętniącego życiem miasta. W infrastrukturze hotelu znajdują się: przeszklona restauracja z widokiem na jezioro, klimatyczny taras, sauna na dachu, sala konferencyjna, oraz strefa SPA.
wc53
wc54

Opłacalne inwestycje w nieruchomości condo hotel w Polsce

Ostatnia aktualna propozycja z oferty WIK Capital to hotel Wrocław City Center. Inwestycja w condo jest w tym przypadku objęta 30-letnią umową dzierżawy. W pierwszych czterech latach inwestor może liczyć na zysk na poziomie 6,5 % w skali. W następnych latach Inwestor otrzymuje udział w zyskach. W obiekcie znajdują się 64 nowoczesne apartamenty. Całością zarządza profesjonalny operator: Best Western Premier. Hotel jest utrzymany w standardzie 4 gwiazdek, zlokalizowany w miejscu atrakcyjnym biznesowo. Wyposażenie pokoi jest luksusowe, a ich wartość podnosi dodatkowa infrastruktura, czyli: centra Wellness & Spa, sale konferencyjne, kawiarnie, restauracje. Wszystko to sprawia, że obiekt będzie odpowiedni dla osób podróżujących do Wrocławia zarówno w celach służbowych, jak i wypoczynkowych.
Podsumowując, jeżeli szukasz dobrej lokaty na przyszłość i realnych korzyści, zainwestuj w condohotel. Sprzedaż w WIK Capital obejmuje wyłącznie te obiekty, które wyróżniają się pod względem doskonałej infrastruktury, przyciągającej lub dobrze skomunikowanej lokalizacji, a także zapewniają duże szanse na dotarcie do konkretnych grup docelowych. Każda inwestycja jest uzasadniona analizą rynku, aktualnych trendów i tendencji, a także podparta wieloletnim doświadczeniem pracowników naszej firmy. Jeżeli masz wątpliwości, potrzebujesz porady i pomocy w podjęciu decyzji, albo po prostu chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu!

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl